5 Praw Natury

5 Praw Natury
1.Żelazna Reguła Raka
Kryterium 1: Każdy Sensowny Biologiczny Specjalny Program Natury (SBS) rozpoczyna się DHSem (Dirk Hamer Syndrom), to znaczy zaskakującym, subiektywnie dramatycznym i przeżytym w izolacji wydarzeniem konfliktowym, który zmienia biologiczne funkcjonowanie żywego organizmu synchronicznie na trzech płaszczyznach: w mózgu, na narządzie i w odczuciach.
Kryterium 2: Biologiczny konflikt determinuje w momencie przeżycia DHSu lokalizację Ogniska Hamera w mózgu (w ośrodku sterowania „dotkniętą” częścią narządu powstaje widoczny na tomografii komputerowej mózgu ślad, zwany Ogniskiem Hamera) oraz determinuje lokalizację raka lub choroby rakopodobnej na konkretnej, z góry wiadomej  części narządu.
Kryterium 3: Przebieg SBSu na wszystkich trzech płaszczyznach (Odczucia, Mózg i Organ) od momentu przeżycia DHSu, poprzez fazę sympatykotoniczną do Konfliktolizy i Kryzysu Epileptycznego lub Epileptoicznego w najgłębszym momencie fazy wagotonicznej wraz z powrotem do Normotonii jest synchroniczny.


  1. 2  Prawo o dwufazowości wszystkich Sensownych Biologicznych Specjalnych Programów Natury, o ile dojdzie do Konfliktolizy.
W momencie przeżycia DHSu układ wegetatywny zostaje przełączony na dominację jego części odpowiedzialnej za naszą aktywność dzienną. Jesteśmy pod wpływem układu sympatycznego. W Germańskiej tę część SBSu nazywamy fazą sympatykotoniczną lub fazą aktywności konfliktu biologicznego. Mamy wtedy charakterystyczne objawy: zimne dłonie i stopy, brak apetytu, podwyższone ciśnienie krwi, bezsenność, ogólne pobudzenie w celu zakończenia aktywności konfliktu czyli załatwienia sprawy, która wywołała biologiczny konflikt. Gdy w jakimś momencie tę sprawę załatwimy i odczujemy  ulgę (przeżyjemy Konfliktolizę), organizm wchodzi w stan wagotonii, a dominację przejmuje układ parasympatyczny odpowiedzialny za naszą aktywność nocną. Tej fazie towarzyszą charakterystyczne objawy: podwyższenie temperatury ciała, ciepłe stopy i dłonie, apetyt, zmęczenie, senność, obniżone ciśnienie krwi. Oprócz objawów standardowych każdy SBS ma swoje, tylko dla siebie charakterystyczne objawy, obrzęki, zapalenia – które medycyna szkolna traktuje jako tzw choroby. W najgłębszym momencie wagotonii dochodzi do Epikryzysu, którego celem jest wyparcie obrzęku z mózgu – i to jest zwykle najtrudniejszy moment w przebiegu SBSu. Każdy SBS ma charakterystyczny dla siebie Epikryzys.


  1.  3. Ontogenetyczny System Sensownych Biologicznych Specjalnych Programów Natury czyli        tzw Kompas Hamera
Podział mózgu według Germańskiej jest następujący: stary mózg i nowy mózg. Stary mózg steruje pracą narządów wykształconych z endodermy i starej mezodermy. Części narządów takiego pochodzenia histologicznego wykazują w aktywności konfliktu przyrosty – zwarte guzy. W fazie wagotonicznej te przyrosty są redukowane z udziałem mykobakterii. Nowy mózg steruje pracą narządów wykształconych z nowej mezodermy i ektodermy. Części narządów zbudowanych z nowej mezodermy wykazują w aktywności konfliktu zaniki, ubytki, martwice, które w fazie wagotonicznej są ponownie wypełniane z pomocą bakterii. Części narządów pochodzenia ektodermalnego wykazują w aktywności konfliktu owrzodzenia lub zmianę funkcji, a w wagotonii owrzodzenia zostają ponownie wypełnione lub następuje przywrócenie funkcji.


4. Ontogenetyczny System Mikrobów
Podział mikrobów opiera się na przyporządkowaniu ich rodzajowi tkanki, a w zasadzie pochodzeniu histologicznemu tkanek, z których zbudowane są konkretne części narządów. W fazie wagotonicznej w tkankach pochodzenia endodermalnego działają grzyby i mykobakterie. W tkankach pochodzących ze starej mezodermy działają mykobakterie i bakterie. W tkankach zbudowanych z nowej mezodermy są to bakterie. W tkankach o pochodzeniu ektodermalnym w wagotonii działają tzw wirusy, które w rzeczywistości są białkami.
Wszystkie mikroby działają tylko i wyłącznie w fazie wagotonicznej.


  1.  5. Kwintesencja
Każda tzw choroba jest częścią Sensownego Biologicznego Specjalnego Programu Natury.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bóle kości, stawów - Jak skutecznie zakończyć objawy narządowe?: Germańska i Biorezonans

  Jak wygląda konsultacja Germańskiej po badaniu Biorezonansem? Klient proszony jest o podanie swojej głównej skargi, czyli objawu / obja...